Przygotowanie do małżeństwa metodą dialogową - Away Preparation


W formie rekolekcji zamkniętych (weekendowe)

Przygotowanie do małżeństwa w formie rekolekcji zamkniętych dla narzeczonych czechowice oparte jest o program 9-cio spotkaniowego bezpośredniego przygotowania do małżeństwa prowadzonego metodą dialogową w Duszpasterstwie Akademickim w Katowicach.

Z uwagi na ograniczony czas zakres kursu obejmuje tylko bezpośrednie przygotwanie do małżeństwa oraz dzień skupienia dla narzeczonych.
Kurs nie obejmuje wizyty w poradni!

Aby być w pełni przygotowanym do zawarcia sakramentalnego małżeństwa, po ukończeniu kursu konieczna jest jeszcze dodatkowa wizyta w Poradni Życia Rodzinnego (w zależności od diecezji mogą to być dwa lub więcej spotkań).

Początek kursu ma miejsce w piątek o godz. 18:00, zakończenie w niedzielę, również o godz. 18:00 (nie ma możliwości późniejszego przyjazdu ani wcześniejszego wyjazdu!)

Opłata za nocleg i wyżywienie to około 300 zł od pary (koszt uzależniony jest od o.o. Jezuitów u których gościmy), kurs, materiały i prowadzenie jest bezpłatne.

Dla obcokrajowców posiadamy materiały przygotowane w 2 wersjach językowych (prosimy o wcześniejszą informację o chęci skorzystania z wersji obcojęzycznej!):

Najbliższe przygotowanie do małżeństwa w formie wyjazdowej odbędzie się:

Termin 
14-16.05.2021Rejestracja
19-21.11.2021Rejestracja

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z zasadami obowiązującymi na rekolekcjach. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją tych zasad.

Po rejestracji otrzymają Państwo od nas e-mail będący potwierdzeniem zgłoszenia! Pary, które w ciągu tygodnia nie otrzymają wspomnianego potwierdzenia, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail.

Przygotowanie odbywa się w Domu Rekolekcyjnym ojców Jezuitów w Czechowicach-Dziedzicach, przy ulicy św. Andrzeja Boboli 1.
Z uwagi na fakt, że ulica Boboli nie jest jeszcze naniesiona na niektóre mapy nawigacji, warto zobaczyć mapę dojazdu.


Pokaż Czechowice-Dziedzice, Dom Rekolekcyjny na większej mapie

Z uwagi na fakt, że ul. św. Andrzeja Boboli nie jest jeszcze naniesiona na mapy urządzeń GPS (nie wszystkich) zalecamy ustalenie jako adresu docelowego: Czechowice-Dziedzice ul. Sobieskiego 40 Można też skorzystać ze współrzędnych: 49°54'24,84'' N, 19°00'06,97'' E lub 49.90684°N, 19.002074°E
nic istotnego :)